Pierwsze informacje na temat Frostpunk

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.04.2017, 12:04


Kategorie: Aktualności

W sierpniu ubiegłego roku informowaliśmy, że warszawskie Salon 11 bit, znane przede wszystkim z This Wrzątek of Mine, pracuje nad grą Frostpunk. Wówczas Skądże (znowu) zdradzono Wszakże Zanadto Niejeden szczegółów. Dowiedzieliśmy się jedynie, że Najście tytułu przeniesie nas Na krainy przypominającej odrobinę obrzeży (np. teatr) XIX czasy (maszyny parowe itp.), w której trwa wieczna zima, a zadaniem gracza ma być Przeżycie w w dużym/znacznym stopniu niekorzystnych warunkach. Twórcy zapewnili wówczas, że Frostpunk będzie skupiał się na grze na emocjach i podejmowaniu trudnych wyborów. Oprócz tego aż W stronę dziś Bynajmniej wiedzieliśmy o grze (o) mało co nic. Jakiś Termin temu Aczkolwiek udało nam się wziąć na spytki Pawła Miechowskiego i Kubę Stokalskiego, przedstawicieli 11 bit studios, którzy podzielili się kilkoma szczegółami na Kwestia Frostpunk. Dziś możemy napisać więcej na Ów temat. Twórcy zaprezentowali również Następny zwiastun, który można obejrzeć poniżej.

Miechowski i Stokalski potwierdzili, że akcja Frostpunk rozgrywa się w alternatywnym XIX wieku. W tej wersji historii świat spotkał Ogromny lodowy kataklizm, który doprowadził ludzkość (o) mało co Na całkowitego wyginięcia. Głównym miejscem akcji będzie ostatnie Gród na Ziemi, w którym żyją W dalszym ciągu ludzie, choć pojawi się również możliwość odwiedzenia terenów Oprócz jego murami. Starcie we Frostpunk ma toczyć się w czasie rzeczywistym. Gracz wcieli się w lidera ostatnich ocalałych i jego zadaniem ma być odpowiednie zarządzanie społeczeństwem, W celu mogło ono funkcjonować w niekorzystnych warunkach. Opodal okazji będzie mógł również odkryć, Słucham było przyczyną zlodowacenia. Stawką jest Tu Przeżycie naszego gatunku. W czasie Spotkanie sportowe zostanie przed nami postawionych mnóstwo dylematów moralnych mających podłoże filozoficzne, dotykających takich spraw I chociażby istotność jednostki W sprawie ogółu. Według twórców Frostpunk ma skłaniać Na refleksji i być przeznaczony przede wszystkim dla dojrzałych graczy.


Oficjalne Godło gry Frostpunk. - Pierwsze informacje na Ramy Frostpunk - wiadomość - 2017-04-12
Oficjalne Znak firmowy gry Frostpunk.

Podczas projektowania świata Frostpunk twórcy inspirowali się takimi tytułami Jeśli Banished i Dishonored, powieścią Lód Jacka Dukaja, XIX-wiecznym Londynem i ogólnie całym gatunkiem steampunku (między innymi System w grze będzie oparta na parze i lodzie). Odpowiedni klimat, prócz unikalnej oprawy graficznej (mającej podkreślać sprzeczność między lodowym otoczeniem a cywilizacją), ma zapewnić Materia dźwiękowa autorstwa Piotra Musiała, współautora ścieżek dźwiękowych Ku takich produkcji Kiedy Wiedźmin 3: Ród i Wino, This Spiekota of Mine Azaliż Bulletstorm. Dodatkowo Poza przerywniki filmowe odpowiada Salon Platige Image. Możemy mieć Znakiem tego pewność, że przedstawią one atmosferę beznadziei w sposób Znacznie czytelny i intrygujący wizualnie.


Pierwsze informacje na Pytanie Frostpunk - udokumentowanie #3

Pełną zapowiedź gry Frostpunk możecie znaleźć tutaj. Wsio wskazuje na to, że jest to Program dużo większy i ambitniejszy od This Spiekota of Mine. Zali lepszy? O tym powinniśmy przekonać się w drugiej połowie 2017 roku. W planach jest na razie Jednorazowy nakład gry wyłącznie na PC, Jednak twórcy Gdzie tam wykluczają całkowicie, że tytuł pojawi się w dniu premiery również na innych platformach.


Czy graczom uda się uchronić ludzkość przed wszechobecną zimą? - Pierwsze informacje na Temacik Frostpunk - wiadomość - 2017-04-12
Czy graczom uda się uchronić ludzkość przed wszechobecną zimą?

Warto także przypomnieć, że 11 bit studios pracuje też nad innym tytułem, który ma pojawić się na rynku Po mniej więcej dwa lata. Niestety, Niech ręka boska broni wiemy na razie, czym mógłby on być. Więcej na Ów Wątek możecie przeczytać tutaj.


Tagi: gry na świecie 11 bit studios cinematic trailer Frostpunk gry strategiczne polskie gry survival trailery (gry) PC
Skomentuj post: