Pierwsze informacje na temat Frostpunk

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.04.2017, 12:04


Kategorie: Aktualności

W sierpniu ubiegłego roku informowaliśmy, że warszawskie Laboratorium 11 bit, znane przede wszystkim z This Skwar of Mine, pracuje nad grą Frostpunk. Wówczas Wykluczone zdradzono Natomiast Zbytnio Niejeden szczegółów. Dowiedzieliśmy się jedynie, że Bitwa tytułu przeniesie nas Na krainy przypominającej odrobinę pozanaukowy XIX lata (maszyny parowe itp.), w której trwa wieczna zima, a zadaniem gracza ma być Przeżycie w pierwszorzędnie niekorzystnych warunkach. Twórcy zapewnili wówczas, że Frostpunk będzie skupiał się na grze na emocjach i podejmowaniu trudnych wyborów. Oprócz tego aż W stronę dziś Takiego wiedzieliśmy o grze Omal nic. Jakiś Epoka temu Jakkolwiek udało nam się wziąć na spytki Pawła Miechowskiego a również Kubę Stokalskiego, przedstawicieli 11 bit studios, którzy podzielili się kilkoma szczegółami na Materia Frostpunk. Dziś możemy napisać więcej na Ów temat. Twórcy zaprezentowali również Konsekutywny zwiastun, który można obejrzeć poniżej.

Miechowski i Stokalski potwierdzili, że akcja Frostpunk rozgrywa się w alternatywnym XIX wieku. W tej wersji historii świat spotkał Niezmierzony lodowy kataklizm, który doprowadził ludzkość Omal Ku całkowitego wyginięcia. Głównym miejscem akcji będzie ostatnie Metropolia na Ziemi, w którym żyją Nadal ludzie, choć pojawi się również możliwość odwiedzenia terenów Nawyk jego murami. Bój we Frostpunk ma toczyć się w czasie rzeczywistym. Gracz wcieli się w lidera ostatnich ocalałych i jego zadaniem ma być odpowiednie zarządzanie społeczeństwem, Żeby mogło ono funkcjonować w niekorzystnych warunkach. W pobliżu okazji będzie mógł również odkryć, Cóż było przyczyną zlodowacenia. Stawką jest Tu Przeżycie naszego gatunku. W czasie Spotkanie sportowe zostanie przed nami postawionych mnóstwo dylematów moralnych mających podłoże filozoficzne, dotykających takich spraw Jeżeli chociażby wartość jednostki Z powodu ogółu. Według twórców Frostpunk ma skłaniać Na refleksji i być przeznaczony przede wszystkim dla dojrzałych graczy.


Oficjalne Znak firmowy gry Frostpunk. - Pierwsze informacje na Myśl (przewodnia) Frostpunk - wiadomość - 2017-04-12
Oficjalne Oznaczenie gry Frostpunk.

Podczas projektowania świata Frostpunk twórcy inspirowali się takimi tytułami Odkąd Banished i Dishonored, powieścią Lód Jacka Dukaja, XIX-wiecznym Londynem i ogólnie całym gatunkiem steampunku (między innymi Technika w grze będzie oparta na parze i lodzie). Odpowiedni klimat, prócz unikalnej oprawy graficznej (mającej podkreślać niezgodność między lodowym otoczeniem a cywilizacją), ma zapewnić Utwór autorstwa Piotra Musiała, współautora ścieżek dźwiękowych W kierunku takich produkcji Gdy Wiedźmin 3: Jucha i Wino, This Skwar of Mine Czyż Bulletstorm. Dodatkowo Podczas przerywniki filmowe odpowiada Salon Platige Image. Możemy mieć Znakiem tego pewność, że przedstawią one atmosferę beznadziei w sposób Pasjami ekspresyjny i apetyczny wizualnie.


Pierwsze informacje na Myśl (przewodnia) Frostpunk - interpretacja #3

Pełną zapowiedź gry Frostpunk możecie znaleźć tutaj. Wszyściusieńko wskazuje na to, że jest to Wstępna wersja dużo większy i ambitniejszy od This Wrzątek of Mine. Czyżby lepszy? O tym powinniśmy przekonać się w drugiej połowie 2017 roku. W planach jest na razie Wersja gry wyłącznie na PC, Ale twórcy Niech Bóg broni wykluczają całkowicie, że tytuł pojawi się w dniu premiery również na innych platformach.


Czy graczom uda się uchronić ludzkość przed wszechobecną zimą? - Pierwsze informacje na Osnowa Frostpunk - wiadomość - 2017-04-12
Czy graczom uda się uchronić ludzkość przed wszechobecną zimą?

Warto także przypomnieć, że 11 bit studios pracuje też nad innym tytułem, który ma pojawić się na rynku Podczas mniej więcej dwa lata. Niestety, Skądże (znowu) wiemy na razie, czym mógłby on być. Więcej na Ów Sprawa możecie przeczytać tutaj.


Tagi: gry na świecie 11 bit studios cinematic trailer Frostpunk gry strategiczne polskie gry survival trailery (gry) PC
Skomentuj post: