Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Crossy Road, Shooty Skies i Love You to Bits)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.04.2017, 12:04


Kategorie: News

Po Wcześniej Ponowny przygotowaliśmy dla Was Rozliczenie najciekawszych aktualizacji, jakie ukazały się W stronę gier mobilnych w minionym tygodniu. Jak Z zasady skoncentrowaliśmy się głównie na patchach dodających nową zawartość Czy (też) ulepszających produkcje o nowe funkcje.

Crossy Road

Zaczynamy od popularnej zręcznościówki Crossy Road. I Z zasady w przypadku tej gry, Uaktualnienie dodała Zbiór nowych grywalnych postaci. Tym Solidarnie jest ich jedenaście. Trzeba wspomnieć, że patch na razie dostępny jest Zaledwie na iOS, Ale skąd byle pora Winien pojawić się także na Androidzie. Niestety, wydaje się, że autorzy porzucili wersję na mobilne Windowsy, gdyż ostatnia łatka ukazała się Niemalże Wiosenka temu.

  1. Crossy Road w App Store
  2. Crossy Road w Google Play

Love You To Bits

Dużą aktualizację dostała także wyśmienita przygodówka Love You To Bits. Dodała ona trzy nowe poziomy, stanowiące zwieńczenie całej kampanii. Jeżeli Z zasady oferują one śliczną grafikę plus pomysłowe zagadki. Oprócz/prócz tego poprawiono Garść błędów i wprowadzono dodatkowe Osiągnięcia.

  1. Love You To Bits w App Store

Rick and Morty: Pocket Mortys

W telewizji W niedalekiej przeszłości ruszył Dalszy pora kreskówki Rick and Morty i z tej okazji zaktualizowano grę Rick and Morty: Pocket Mortys. Łatka dała nam dziewiętnaście nowych postaci W kierunku zgromadzenia i poprawiła Ładnie małych błędów technicznych.

  1. Rick and Morty: Pocket Mortys w App Store
  2. Rick and Morty: Pocket Mortys w Google Play

Shooty Skies

Warto także zwrócić uwagę na patcha Na strzelanki Shooty Skies. Dzięki niemu Rejestr możliwych W kierunku odblokowania pilotów powiększyła się o jedenastu bohaterów, których wygląd i zdolności zainspirowane zostały heavy metalem.

  1. Shooty Skies w App Store
  2. Shooty Skies w Google Play

Thumb Drift

Ostatnią aktualizacją, o jakiej chcemy wspomnieć, jest ta, którą otrzymała Trik wyścigowa Thumb Drift. Dzięki niej dostaliśmy możliwość zabawy w trybie Daytona Coin Frenzy, pozwalającej Kułak dziennie przejechać się po pełnej monet trasie. Dodano także dwanaście nowych samochodów W kierunku odblokowania.

  1. Thumb Driftw App Store
  2. Thumb Drift w Google Play

Tagi: gramynawynos.pl patche i aktualizacje Thumb Drift AND iOS
Skomentuj post: