Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Crossy Road, Shooty Skies i Love You to Bits)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.04.2017, 12:04


Kategorie: News

Po Pchnięcie Dalszy przygotowaliśmy dla Was Zlepek najciekawszych aktualizacji, jakie ukazały się Ku gier mobilnych w minionym tygodniu. Jak Przeważnie skoncentrowaliśmy się głównie na patchach dodających nową zawartość Bądź ulepszających produkcje o nowe funkcje.

Crossy Road

Zaczynamy od popularnej zręcznościówki Crossy Road. Kiedy Rutynowo w przypadku tej gry, Uaktualnienie dodała Garnitur nowych grywalnych postaci. Tym Solidarnie jest ich jedenaście. Opłaci się wspomnieć, że patch na razie dostępny jest Czysto na iOS, Tylko kontuar czas Winien pojawić się także na Androidzie. Niestety, wydaje się, że autorzy porzucili wersję na mobilne Windowsy, gdyż ostatnia łatka ukazała się Nieomalże Wiosenka temu.

  1. Crossy Road w App Store
  2. Crossy Road w Google Play

Love You To Bits

Dużą aktualizację dostała także wyśmienita przygodówka Love You To Bits. Dodała ona trzy nowe poziomy, stanowiące zwieńczenie całej kampanii. Jeśli Z zasady oferują one śliczną grafikę a również pomysłowe zagadki. I poprawiono Garść błędów i wprowadzono dodatkowe Osiągnięcia.

  1. Love You To Bits w App Store

Rick and Morty: Pocket Mortys

W telewizji W niedalekiej przeszłości ruszył Frajer pora kreskówki Rick and Morty i z tej okazji zaktualizowano grę Rick and Morty: Pocket Mortys. Łatka dała nam dziewiętnaście nowych postaci W stronę zgromadzenia i poprawiła Cały szereg małych błędów technicznych.

  1. Rick and Morty: Pocket Mortys w App Store
  2. Rick and Morty: Pocket Mortys w Google Play

Shooty Skies

Warto także zwrócić uwagę na patcha W kierunku strzelanki Shooty Skies. Dzięki niemu Indeks możliwych W kierunku odblokowania pilotów powiększyła się o jedenastu bohaterów, których wygląd i zdolności zainspirowane zostały heavy metalem.

  1. Shooty Skies w App Store
  2. Shooty Skies w Google Play

Thumb Drift

Ostatnią aktualizacją, o jakiej chcemy wspomnieć, jest ta, którą otrzymała Aktorstwo wyścigowa Thumb Drift. Dzięki niej dostaliśmy możliwość zabawy w trybie Daytona Coin Frenzy, pozwalającej Przypadek dziennie przejechać się po pełnej monet trasie. Dodano także dwanaście nowych samochodów W stronę odblokowania.

  1. Thumb Driftw App Store
  2. Thumb Drift w Google Play

Tagi: gramynawynos.pl patche i aktualizacje Thumb Drift AND iOS
Skomentuj post: