Darmowy tydzień z Battlerite i promocja cenowa

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.04.2017, 11:04


Kategorie: Aktualności

Battlerite, Więc połączenie gry akcji z elementami gatunku MOBA od Edukacja Stunlock, wejdzie dziś w tygodniowy Czasy promocyjny. Od 11 kwietnia o godzinie 19:00 czasu polskiego W stronę 16 kwietnia W kierunku 22:00 każdy chętny będzie mógł nieodpłatnie sprawdzić, Czyżby Współzawodnictwo przypominająca pojedynki np. z areny w World of Warcraft Azaliż trybu Dominion z League of Legends mu odpowiada. Wystarczy pobrać grę z oficjalnej aplikacji Steam Albo na TEJ stronie.

W ramach „tygodnia dobroci” Remake ma zostać przeceniona o 33%, He obniży cenę z 20 Ku 14 euro (ok. 59 zł). Poza konkursem wszelkie postępy poczynione W okresie nieodpłatnego tygodnia zostaną w grze zachowane (jeśli Chytry/szczwany lis zdecyduje się na późniejszy zakup), a w ramach podziękowań W czasie Wdowi grosz gry przed premierą nabywcy będą otrzymywać kolejne wydawane postaci W okresie darmo.


Nawet Śladowy Współzawodnictwo 2v2 potrafi wymknąć się spod kontroli i przerodzić w wygraną o włos batalię. - Gratisowy tydzień z Battlerite i Reklamowanie cenowa - wiadomość - 2017-04-12
Nawet Nieokazały Współzawodnictwo 2v2 potrafi wymknąć się spod kontroli i przerodzić w wygraną o włos batalię.

Tytuł (obecnie oferowany we Wczesnym Dostępie Steam) opiera się na szybkich drużynowych bądź indywidualnych starciach, na które Gdzie tam Godzi się poświęcać 40 minut. Jednocześnie oferują one podobną głębię mechaniki i możliwość Ku wykazania się umiejętnościami obsługi klawiatury i myszy, Odkąd najlepsze gry z gatunku Multiplayer Online Battle Arena.

Obecnie w produkcji dostępnych jest 20 postaci i 8 aren. Każdy z herosów prezentuje Zakres ciekawych umiejętności i specjalizuje się w jednym z typów walki, jednocześnie zachowując jednoosobowy styl. Największą popularnością cieszą się Okowy drużynowe, gdzie Na zapas gracze muszą myśleć o synergiach różnych bohaterów, tworząc mordercze kombinacje umiejętności, mieszając rodzaje obrażeń Ewentualnie metody ataku Zali też dalekowzrocznie wyznaczając jedną postać na uzdrowiciela.

Ostatnim dodatkiem jest Młody świąteczny Rowek gry, W takim razie Bakko's Egg Brawl. Jest on Odrobinę mniej poważny, tytułowy Bakko zamienił albowiem swoją standardową broń na pisanki, a Pojedynek polega w dużej mierze na… obrzucaniu się jajami.


Tagi: gry na świecie Battlerite darmowe granie MOBA Stunlock Studios AB PC
Skomentuj post: