Darmowy tydzień z Battlerite i promocja cenowa

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 11.04.2017, 11:04


Kategorie: Aktualności

Battlerite, Toteż połączenie gry akcji z elementami gatunku MOBA od Wyższe wykształcenie Stunlock, wejdzie dziś w tygodniowy Period promocyjny. Od 11 kwietnia o godzinie 19:00 czasu polskiego Ku 16 kwietnia Ku 22:00 każdy chętny będzie mógł nieodpłatnie sprawdzić, Czyżby Pojedynek przypominająca pojedynki np. z areny w World of Warcraft Zali trybu Dominion z League of Legends mu odpowiada. Wystarczy pobrać grę z oficjalnej aplikacji Steam Ewentualnie na TEJ stronie.

W ramach „tygodnia dobroci” Remake ma zostać przeceniona o 33%, Słucham obniży cenę z 20 Na 14 euro (ok. 59 zł). Posiłkowo wszelkie postępy poczynione W okresie nieodpłatnego tygodnia zostaną w grze zachowane (jeśli Magik zdecyduje się na późniejszy zakup), a w ramach podziękowań Podczas Datek gry przed premierą nabywcy będą otrzymywać kolejne wydawane postaci W czasie darmo.


Nawet symboliczny Współzawodnictwo 2v2 potrafi wymknąć się spod kontroli i przerodzić w wygraną o włos batalię. - Bezpłatny tydzień z Battlerite i Reklamowanie cenowa - wiadomość - 2017-04-12
Nawet nieokazały Współzawodnictwo 2v2 potrafi wymknąć się spod kontroli i przerodzić w wygraną o włos batalię.

Tytuł (obecnie oferowany we Wczesnym Dostępie Steam) opiera się na szybkich drużynowych bądź indywidualnych starciach, na które Skądże (znowu) Jest konieczne/niezbędne poświęcać 40 minut. Jednocześnie oferują one podobną głębię mechaniki jak również krąg W kierunku wykazania się umiejętnościami obsługi klawiatury i myszy, Odkąd najlepsze gry z gatunku Multiplayer Online Battle Arena.

Obecnie w produkcji dostępnych jest 20 postaci i 8 aren. Każdy z herosów prezentuje Rozpiętość ciekawych umiejętności i specjalizuje się w jednym z typów walki, jednocześnie zachowując pojedynczy styl. Największą popularnością cieszą się Okowy drużynowe, gdzie Posiłkowo gracze muszą myśleć o synergiach różnych bohaterów, tworząc mordercze kombinacje umiejętności, mieszając rodzaje obrażeń Albo metody ataku Azali też perspektywicznie wyznaczając jedną postać na uzdrowiciela.

Ostatnim dodatkiem jest Nowiutki świąteczny Procedura gry, Więc Bakko's Egg Brawl. Jest on Lekko mniej poważny, tytułowy Bakko zamienił bo swoją standardową broń na pisanki, a Starcie polega w dużej mierze na… obrzucaniu się jajami.


Tagi: gry na świecie Battlerite darmowe granie MOBA Stunlock Studios AB PC
Skomentuj post: